Bereketzade Mh. Hacı Ali Sk.No:8 D:1
Galata 34420 Beyoğlu, İstanbul

+90 212 243 1900
[email protected]

   Brand is you

   Ev Dışı Tüketimde Yeni Bir Marka

   PLATFORM

   Bünyesinde Johnson Diversey, İnoksan ve Unilever gibi dev kurumların bayiliklerini bulunduran inovatif pazarlama şirketi Baypa, ev dışı tüketime yeni bir soluk getirmek için Brand is You ile anlaştığında hedefi netti.

   Son kullanıcıya farklı hizmetler sunan işletmelerin gıda, temizlik, kozmetik, mutfak gereçleri gibi ihtiyaçlarını hızlı, güvenilir ve ekonomik bir şekilde karşılayan, yeni nesil bir pazarlama oluşumu yaratmak!

   Brand is You doğru bir marka yaratabilmek öncelikle farklı bir başlangıç noktası belirledi: Tüketici ile işletme arasındaki en kısa yolu inşa etmek!

    Çünkü Tüketim Beklemez!

   Önce yurt içi ve dışı tüm faaliyetlerde kullanılabilecek modern bir isim seçildi: Platform.

   Türkiye’nin en genç, girişimci ve pratik pazarlama şirketlerinden biri olan Platform, ülkenin dört bir köşesindeki iş ortaklarına ihtiyaç duydukları doğru ürünü, en güvenilir ve hızlı şekilde ulaştırıyor. Şirket bu özel duruşunu farklı ve yaratıcı marka sloganı ile ifade ediyor: “Çünkü tüketim beklemez.”

    Marka Fikrini Tamamlayan Çağdaş Kimlik

   Platform ismi ve marka hikayesi, öykünün devamlılığını sağlayan ayırt edici bir kimlikle tamamlandı. Markanın görsel dünyası ev dışı tüketimi temsil eden yumuşak hatlı piktogramlarla kuruldu.

   Yeni ismi ve kimliği ile Platform’un artık büyük hedefleri var. Kısa bir sürede bayilik arayışında olan gruplarla yeni anlaşmalar yaparak hızla tüm Türkiye’ye yayılmak. Ev dışı tüketimde önce Türkiye’nin sonra da komşu ülkelerin en çok talep edilen isimlerinden biri olmak!