Bereketzade Mh. Hacı Ali Sk.No:8 D:1
Galata 34420 Beyoğlu, İstanbul

+90 212 243 1900
[email protected]

   Brand is you

   Sıra Dışı Tasarım Çözümleri

   İNOVASYON HAFTASI

   Tasarım ilginç bir eylem. Öyle ki kimi zaman sıra dışı dizayn edilmiş tek bir malzeme ile sürüden ayrılmanız, projenize farklılık yüklemeniz, iş ve iletişim hedeflerinize giden yolda rekabet avantajı kazanmanız mümkün. 

   Türkiye İnovasyon Haftası yeni bir etkinlik değil. Türkiye İhracatçılar Meclisi bu organizasyonu yıllardır düzenliyor. Ancak 2015 yılında gerçekleştirilen buluşma, etkinliğin anlatıldığı prestij kitabı ile diğerlerine göre farklı bir nitelik taşıyor. 

   Brand is You yaratıcı ekibi tarafından dizayn edilen ve başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere ülkenin önde gelen politikacıları, iş insanları ve sivil toplum kanaat önderleri ile paylaşılan bu kitap “inovasyon” sözcüğünün doğasına uygun çağdaş bir tasarıma sahip.

   Kapakta dikkat çeken reflektif folyo boya, kelimenin kendisi gibi çarpıcı ve dikkat çekici. Kitabın özenle yerleştirildiği, tamamı el üretimi olan neon pleksi kap ise işi sıradan bir derleme olmaktan çıkarıp, her kütüphanede daimi olarak saklanan bir prestij çalışmasına dönüştürüyor.